• http://dnygis.tul.cz/

Program pro školy

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jana Leitgebová    Čtvrtek, 11 Říjen 2012 09:53

Tak jako v každém roce jsou Dny geografických informačních systémů Liberec 2012 dopoledne připraveny zejména pro žáky základních a středních škol. Pro školní kolektivy je připraven komponovaný interaktivní program v rozsahu jedné a čtvrt hodiny. V rámci jednoho bloku se žáci, ale i učitelé budou moci seznámit s GIS a jeho využitím u pořádajících organizací.

Blok vždy obsahuje patnáctiminutovou interaktivní přednášku o základních principech GIS doprovázenou prezentací, následujících šedesát minut je vyčleněno na seznámení se s nasazením GIS v praxi a řešení konkrétních úloh pod vedením odborníků na přibližně deseti pracovištích.

Program se koná každý den, tedy od úterý 20. listopadu do čtvrtka 22. listopadu 2012 vždy od 8:30 hodin do 14:45 hodin (začátek posledního bloku je v 13:30).

Kapacita každého jednotlivého bloku je 60 osob.

Na jednotlivé bloky se lze registrovat on-line po registraci na samotných stránkách dnygis.cz, případně zaslat název školy, jméno a kontaktní informace odpovědného pedagoga a počet žáků, kteří se zúčastní, e-mailem na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Aktualizováno Středa, 14 Listopad 2012 21:48
 
gd.12_banner.jpg
DNY GIS: PŘEDCHOZÍ ROČNÍKY | DNY GIS 2012 | Program pro školy