• http://dnygis.tul.cz/

Doprovodné programy Dnů GIS Liberec 2012 aneb co si nevyzkoušíte, ale můžete si prohlédnout

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Leoš Křeček    Úterý, 06 Listopad 2012 11:04

Nebyly by to Dny GIS, pokud byste na nich nenašli ani jedino mapu či mapový výstup, poster či jiné hmatatelné ztvárnění GIS na papíře. A tak i v letošním roce budete mít možnost shlédnout několik doprovodných výstav výstupů geografických informačních systémů.

Od 5. do 30. listopadu v předsálí hlavního konferenčního sálu naleznete výstavu posterů a map vytvořených organizátory této akce "Map současnosti se tvoří na počítačích". Ve shodném termínu před oddělením pro děti mládež jsou vystaveny práce studentů geografie Technické univerzity v Liberci. Jak již z názvu - "Město Liberec pod lupou - co zjistili studenti geografie TUL s pomocí GIS" - vyplývá, všechny se točí kolem Liberce a různých oblastí, které lze pomocí GIS uchopit (v předchozím letech jste mohli vidět mapování restauračních zařízení v Liberci, ale i mapování a identifikování vhodných ploch pro graffiti :-).

A pouze v rámci Dnů GIS mezi 20. a 22. listopadem můžete vidět soutěžní práce v rámci soutěže Toulky po mapách.

Aktualizováno Středa, 14 Listopad 2012 21:48
 
gd.12_banner.jpg
DNY GIS: PŘEDCHOZÍ ROČNÍKY | DNY GIS 2012 | Doprovodné programy Dnů GIS Liberec 2012 aneb co si nevyzkoušíte, ale můžete si prohlédnout