PROGRAM DNŮ GIS 2016

Budova G, TUL, Univerzitní náměstí

 

pondělí 14. 11. 2016

9:00 - 15:00

program pro školy po jednotlivých blocích

10:00 - 10:30

slavnostní zahájení

13:45 - 15:00

Blok pro učitele

17:00 - 19:00

Přednáška v prostorách Krajské vědecké knihovny


úterý 15. 11. 2016

8:30 - 14:20

program pro školy po jednotlivých blocích

14:20 - 17:00

program pro širokou veřejnost

17:00 - 19:00

přednáška pro širokou veřejnost: JAK NA HISTORICKÉ MAPY LIBERECKA

Ivan Rous, Severočeské muzeum v Liberci

 

středa 16. 11. 2016

8:30 - 14:20

program pro školy po jednotlivých blocích

14:30 Ukončení Dnů GIS

Deinstalace výstavy

 

DOPROVODNÝ PROGRAM

výstava historických map Liberecka,

výstava posterů, výtvarných prací, poznávání leteckých snímků

 

Krajská vědecká knihovna

pondělí 14. 11. 2016

9:00 - 15:30

program pro školy

17:00 - 19:00

Přednáška pro širokou veřejnost

Quo vadis, Google, Jaroslav Beng z vývojového centra v Curychu

úterý 15. 11. 2016

9:00 - 13:30

veřejná správa a IZS

středa 16. 11. 2016

9:00 - 15:30

program pro školy

více informací

http://geoportal.kraj-lbc.cz/dny-gis

 

 

Výsledky - výtvarná soutěž

PDF Tisk Email

A ZEMĚ SE OTEVŘELA... VÝSLEDKY

 

Všem výhercům gratulujeme!

1. KATEGORIE

Jednotlivci - mladší žáci

1. Sopka- Tereza Chmelová (ZŠ Broumovská Liberec Liberec)

2. Honzovo království - Jan Matějec (ZŠ a MŠ pro tělesně postižené Liberec)

3. Ovocná země - Veronika Tvrdíková (ZŠ a MŠ pro tělesně postižené Liberec)

 

Jednotlivci - starší žáci

1. Trhlina - Miroslav Lukáč (Gymnázium F.X.Šaldy Liberec)

2. Včera, Dnes a zítra - Pavla Cinkánová (ZŠ Doctrina Liberec)

3. Pok-rok nezastavíš - Daniel Brugovský (Gymnázium F.X.Šaldy Liberec)


Kolektiv

1. Pěna ve vesmíru - Amálie Čtvrtečková, Veronika Kultová (Gymnázium F.X.Šaldy Liberec)

2. Cesta časem - Adam Khauer, Edita Krejčí, Emma Brychová

(ZŠ T.G.Masaryka, Hodkovice n.M. )

3. Časová trhlina - Vojta Holemý, Roman Doan (ZŠ Doctrina, Liberec)


 

2. KATEGORIE

Jednotlivci - střední a vysoké školy

1. Projekt "vrstvení událostí" - Anna Stezková (Gymnázium F.X.Šaldy Liberec)

2. Zemská propadlina - Denisa Stejskalová (Gymnázium F.X.Šaldy Liberec)

3. Cesta do neznáma - Marian Jerinič (Gymnázium F.X.Šaldy Liberec)

3. Látky se mění s dobou - Petra Václavíková (Gymnázium F.X.Šaldy Liberec)

 

Kolektiv- střední a vysoké školy

1. Rozpadlá země - Zuzana Nováková, Patricie Zhorelová (Gymnázium F.X.Šaldy Liberec)

2. A Země se otevřela aneb Evropská centra v průběhu času -

Aneta Floumová, Martina Holubová, Natálie Slováková (Gymnázium F.X.Šaldy Liberec)

3. ? - Anna Zlochová, Daniela Opočenská ((Gymnázium F.X.Šaldy Liberec)

Na práce všech studentů a týmů se můžete podívat v naší galerii.

 
gd.12_banner.jpg

Přihlášení pro školy

Výtvarná soutěž 2015

Nové prostory

Doporučujeme

GIS Day
---------------------
Dny GIS na Youtube
---------------------
Geoportál Libereckého kraje
---------------------
Geoinformatika na TULce
---------------------
GIS u HZS ČR
---------------------
Česká geologická služba
---------------------

ONLINE

Právě připojeni - hostů: 80 
DNY GIS: SOUTĚŽE | VÝTVARNÁ SOUTĚŽ | Výsledky - výtvarná soutěž