PROGRAM DNŮ GIS 2017

Budova G, TUL, Univerzitní náměstí

 

pondělí 13. 11. 2017

18:00- 19:30

Staré mapy a nové technologie - večerní přednáška

Knihkupectví a antikvariátu Fryč

 

úterý 14. 11. 2017

9:00 - 15:00

program pro školy po jednotlivých blocích

10:00 - 10:30

slavnostní zahájení

16:00 - 17:30

Po stopách Německočeské výstavy roku 1906 v prostorách kampusu TUL


středa 15. 11. 2017

8:30 - 14:20

program pro školy po jednotlivých blocích

18:00 - 19:30

První Liberecký mapathon


čtvrtek 16. 11. 2017

8:30 - 14:20

program pro školy po jednotlivých blocích

14:30 Ukončení Dnů GIS

Deinstalace výstavy

 

DOPROVODNÝ PROGRAM

výstava posterů, výtvarných prací

 

Výsledky - výtvarná soutěž

PDF Tisk Email

KUDY KAM aneb START A CÍL ... VÝSLEDKY

 

Všem výhercům gratulujeme!

1. KATEGORIE

Jednotlivci

1. Vrstevnice - Lukáš Maier (Gymnázium F. X. Šaldy Liberec)

2. Z Liberce na cestě kolem světa - JMatěj Kružík (ZŠ ZŠ Doctrina Liberec)

3. Cesta za pirátským pokladem - Veronika Cibulková (ZŠ Lučany nad Nisou)


Kolektiv

1.

Vesmírná budoucnost - Tereza Plocková, Edita Krejčí, Vojtěch Kandl

Kolumbus na cestách od startu do cíle - Sára Pohlodková, Nikol Ketnerová, Adam Khauer

Od moře až na Mars - Marie Fialová, Kristina Bílková

Zlatá cesta - Emma Brychová, Tereza Šrámková, Josefína Horáčková

Dlouhá cesta k cíli - Michael Merker, Eliška Fialová, Martin Porš


2. Cesta Anny Katz- Amálie Bořická, Karolína Hansalová (Gymnázium F.X. Šaldy )

3. Z Liberce za památkami Londýna - Pavel Zeronik, Adam Kalát (ZŠ Doctrina, Liberec)

 

 

2. KATEGORIE

Jednotlivci

1. Vesmírná mapa - Nelly Baslová (Gymnázium F.X.Šaldy Liberec)

2. Okružní cesta staletími - Sára Trávníčková (Gymnázium F.X.Šaldy Liberec)

3. Noční odyssea - Sabina Faltová (MŠ a ZŠ při nemocnici)

 

Kolektiv

1. nebyla udělena

2. The Crack - Deniz Kayalibay, David Ficek (Gymnázium F.X.Šaldy Liberec)

3. Kolombova cesta objevení Ameriky -

 

Kolektiv Speciální cena

Mé myšlenky - Marie Seifertová

Cestičky v hlavě - Veronika Duláková

Mé myšlenky - Jan Pulščák

Cesty myšlenek - Amálie Grolmusová

Závod dračí lodě - Kristýna Šimonová

Mířím do přístavu - Tomáš Formánek

Na moři - Michal Zeman

Výlet lodí - Eliška Valešová

Moje trasa přes hory - Zdeněk Porš

Ztratil jsem se v horách - Roman Káš

Cesty bez cíle - Martin Mejstřík

Z přístavu do přístavu - Derek Černý

Sem tam - Luboš Pavlík

Bludiště - Jakub Hampl

Člověče, nezlob se - Matěj Beneš

 

 

Na práce všech studentů a týmů se můžete podívat v naší galerii.

 
gd.12_banner1.jpg

Přihlášení pro školy

Výtvarná soutěž 2015

Nové prostory

Doporučujeme

GIS Day
---------------------
Dny GIS na Youtube
---------------------
Geoportál Libereckého kraje
---------------------
Geoinformatika na TULce
---------------------
GIS u HZS ČR
---------------------
Česká geologická služba
---------------------

ONLINE

Právě připojeni - hostů: 61 
DNY GIS: VÝTVARNÁ SOUTĚŽ | Výsledky - výtvarná soutěž