• http://dnygis.tul.cz/

Dny GIS Liberec 2018

NOVÝ WEB

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jana Leitgebová    Čtvrtek, 19 Září 2019 08:38

POZOR ZMĚNA WEBU!

Jelikož technologie kráčí kupředu, tak se i náš tým rozhodl opustit stávající webové prostředí a čeká vás i zcela nový web, včetně jeho adresy. Na novém webu se dozvíte nejen všechny potřebné informace ale bude zde probíhat i přihlašování pro školní kolektivy, které bude spuštěno 1.10. 2019.

http://dnygis.tul.cz

 


 

Ukončení registrace pro školy

Celý tým moc těší, že zájem ze stran škol byl tak obrovský. Snažili jsme se vyhovět všem, i když né vždy to šlo.

Momentálně je kapacita naplněna na 120%. a  A máme registrovaných historických 870 studentů a žáků (původní plánovaná kapacita 720) . Z toho důvodu ukončujeme pro letošní rok registraci.

V případě, že se na vás nedostalo a o GIS technologie stojíte, zkuste štěstí za rok, nebo si s vámi vybranou pořádající institucí můžete domluvit ukázku přímo v organizaci.

 

 

Úspěšná registrace 2018

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Týden po spuštění registrace, máme komplet zaplněnou kapacitu. I když cca 90% kapacity jsme měli zaplněnou během půl hodiny po spuštění registrace. Moc děkujeme. Takový extrémní zájem jako letos, jsme ještě nezažili. Díky tomu víme, že to děláme dobře a to nám pomáhá připravovat další ročníky.

Zbývá posledních 10 míst v termínu 12.11. od 11.15. Pokud o ně máte zájem je jedno zda jste základka nebo střední škola. Budeme rádi, když bude zaplněn i tento blok. V případě, že máte žáků o trochu víc, nevadí, napište nám to do poznámky, letos se s tím budeme muset poprat ve více blocích.

 

 

Program v kostce

PDF Tisk Email

Připravujeme pro vás program pro 18 ročník Dny GIS Liberec 2018.

Celý článek...
 


gd.12_banner.jpg
DNY GIS: Dny GIS 2018