PROGRAM DNŮ GIS 2016

Budova G, TUL, Univerzitní náměstí

 

pondělí 14. 11. 2016

9:00 - 15:00

program pro školy po jednotlivých blocích

10:00 - 10:30

slavnostní zahájení

13:45 - 15:00

Blok pro učitele

17:00 - 19:00

Přednáška v prostorách Krajské vědecké knihovny


úterý 15. 11. 2016

8:30 - 14:20

program pro školy po jednotlivých blocích

14:20 - 17:00

program pro širokou veřejnost

17:00 - 19:00

přednáška pro širokou veřejnost: JAK NA HISTORICKÉ MAPY LIBERECKA

Ivan Rous, Severočeské muzeum v Liberci

 

středa 16. 11. 2016

8:30 - 14:20

program pro školy po jednotlivých blocích

14:30 Ukončení Dnů GIS

Deinstalace výstavy

 

DOPROVODNÝ PROGRAM

výstava historických map Liberecka,

výstava posterů, výtvarných prací, poznávání leteckých snímků

 

Krajská vědecká knihovna

pondělí 14. 11. 2016

9:00 - 15:30

program pro školy

17:00 - 19:00

Přednáška pro širokou veřejnost

Quo vadis, Google, Jaroslav Beng z vývojového centra v Curychu

úterý 15. 11. 2016

9:00 - 13:30

veřejná správa a IZS

středa 16. 11. 2016

9:00 - 15:30

program pro školy

více informací

http://geoportal.kraj-lbc.cz/dny-gis

 

 

Výtvarná soutěž: A Země se otevřela...

Kategorie III.

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jana Leitgebová    Čtvrtek, 27 Listopad 2014 00:00

STŘEDNÍ ŠKOLY - TÝMY  A JEDNOTLIVCI

Výherci ve III. kategorii:


TÝM:

1. Výstup na souš - B. Fiala, M. Navrátilová, M. Šupolová (Gymnázium F.X.Šaldy)

2. Argonauti na Pandoře - K. Havelková, O. Košťál, V. Marečková (Gymnázium F.X.Šaldy)

3. Rozmanitost vesmíru - V. Benešová, E. Chudobová, A. Gruberová (Gymnázium F.X.Šaldy)

 

JEDNOTLIVCI:

1. Kdo nezná minulost, nemá budoucnost - J. Peigerová (Gymnázium F.X.Šaldy)

2. Co viděly jejich oči - T. Kusková (Gymnázium F.X.Šaldy)

3. Steampunková mapa - A. Absolonová (Gymnázium F.X.Šaldy)


Na práce všech studentů a týmů se můžete podívat v naší galerii.

Aktualizováno Čtvrtek, 27 Listopad 2014 20:57
 

Kategorie II.

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jana Leitgebová    Čtvrtek, 27 Listopad 2014 00:00

ZÁKLADNÍ ŠKOLA - DRUHÝ STUPEŇ

TÝMY  A JEDNOTLIVCI

Výherci ve II. kategorii:


TÝM:

1. Knížka jako brána do nových světů - T. Jablonská, V. Zapadílková, V. Vondráčková (Gymnázium F.X.Šaldy)

2. Stačí zaostřit - B. Balatková, A. Strýčková, J. Švarcová, A. Le (Gymnázium F.X.Šaldy)

3. Expedice aneb cesta do podzemního světa - M. Malinovská, V. Vávra (Gymnázium F.X.Šaldy)

 

JEDNOTLIVCI:

1. Cesta časem 21.století - M. Legeza (ZŠ Slovanka, Česká Lípa)

2. Exotérie - Lilaanimals - T. Peškařová (ZŠ Slovanka, Česká Lípa)

3. Hledej - Z. Rybková (ZUŠ J. Pravečka, Lanškroun)

 

Na práce všech studentů a týmů se můžete podívat v naší galerii.

Aktualizováno Čtvrtek, 27 Listopad 2014 22:28
 

VÝTVARNÁ SOUTĚŽ

PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jana Leitgebová    Středa, 17 Září 2014 01:00

VYHLAŠUJEME VÝTVARNOU SOUTĚŽ PRO ROK 2014

Výtvarná soutěž: Nové světy

 

Přesné podmínky soutěže ke stažení zde.

 

Aktualizováno Středa, 17 Září 2014 08:40
Celý článek...
 


gd.12_banner.jpg

Přihlášení pro školy

Výtvarná soutěž 2015

Nové prostory

Doporučujeme

GIS Day
---------------------
Dny GIS na Youtube
---------------------
Geoportál Libereckého kraje
---------------------
Geoinformatika na TULce
---------------------
GIS u HZS ČR
---------------------
Česká geologická služba
---------------------

ONLINE

Právě připojeni - hostů: 89 
DNY GIS: SOUTĚŽE | VÝTVARNÁ SOUTĚŽ